internetové noviny / elektronický archiv

Tento režim si deratizaci zaslouží

X-3xfgew1zr9stkw3qzsoq

My revoluci neslavíme, protože ta pravá je teprve před námi. ILUSTRAČNÍ FOTO: ARCHIV DL

30. července 2009 Polistopadový systém představuje skupina politiků (převážně bývalých kádrů KSČ a StB), jejichž jediným zájmem je moc a zisk. Ne náhodou v době blížícího se 20. výročí „sametové revoluce“ vládne České republice kabinet bývalých komunistů v čele s Janem Fischerem. Tato skupina není početná, ale opírá se o úřední aparát, dále sílu armády a policie.

Vládnoucí skupina pro zajištění a zabezpečení své moci a zisku uvázala naší zemi k naprosté podřízenosti Západu a zájmům nadnárodních firem. Svým způsobem „hospodaření“ způsobila zemi státní dluh ve výši přes 200 miliard korun, což je pouze oficiální údaj. Skutečná čísla mohou být ještě horší.

Pro udržení své moci a eliminací případného odporu ze strany obyvatel se vládnoucí skupina prezentuje jako „politická scéna“, jakési kolbiště idejí a názorů. Virtuální realita je však na hony vzdálená od skutečnosti – současní parlamentní politici žádné názory a ideje nemají, jde jim pouze o koryta a vlastní prospěch.

Tento „nátěr demokracie“ funguje tak, aby lidé zásadně volili pouze strany (ODS, ČSSD, KSČM atd.), které patří ke zmíněné skupině politiků, tj. podpořili závislost země na ideologii liberalismu a multikulturalismu. U nás vládnoucí strany nevznikají z vůle občanů, ale vyrábí je média – nejnověji TOP 09.

Sdělovací prostředky jsou zcela v područí polistopadových pohlavárů a dokud nepadnou oni, budou jim stále sloužit a očerňovat jejich odpůrce. Novináři sice nadávají na politiky stejně jako občané, tato kritika však má za cíl pouze všeobecné znechucení politikou a nezájem o věci veřejné. Příliš negativ v naší společnosti lidskou mysl otupí a učiní tím bezbrannou. A přesně to je cílem.

Dělnická strana je hnutím protirežimním, tj. odmítá současnou politiku země, která je protinárodní, antisociální a plně závislá na vůli Západu (EU). Náš postoj současný režim označil slovem „extrémní“. Bojí se našich názorů, nepřipustí veřejnou diskuzi a tím naší „oficializaci“. Vyhrožuje zákazy, očerňuje, straší účastníky mítinků DS těžkooděnci a vodními děly.

Represe proti odpůrcům polistopadového režimu probíhá ve jménu boje proti neonacismu právě proto, že události první poloviny dvacátého století vzbuzují u lidí negativní reminiscence a vzpomínky. Snahou vládní skupiny je odvést pozornost od argumentů skutečné opozice. Lidé nesmí vědět, že existuje i jiná alternativa k polistopadovému systému a závislosti na Západu.

Například alternativa suverénní země, která bude rozvíjet vztahy se svými partnery ve středoevropském prostoru. Přesně takovou cestu občanům nabízí Dělnická strana. Cestu suverenity a politické a kulturní nezávislosti – cestu obnovy domácího průmyslu a zemědělství.

Umělec zpívá o deratizaci. Jinými slovy vyjádřil to, o čem my už několik let mluvíme a píšeme. Polistopadový režim vznikl přímou spoluprací se zločineckou organizací (KSČ), není tedy hoden další budoucnosti. Vznikl podvodem, velkou lží, která se po dvaceti letech vrací jako bumerang, s neblahými důsledky pro naší milovanou vlast a její občany.

Všudypřítomná korupce, likvidace národního hospodářství, úpadek morálních hodnot, manipulace s lidmi prostřednictvím médií, zvýhodňování menšin a očerňování našeho národa a jeho minulosti v myslích dětí, které ponesou největší břemeno státního dluhu - to je výsledek vládnutí polistopadových krys, na které už platí pouze jedno: DERATIZACE a smeťák dějin!

Dvacáté výročí sametové revoluce budou slavit už jen prominenti a cynici. My revoluci neslavíme, protože ta pravá je teprve před námi.

Martin Zbela
šéfredaktor Dělnických listů

Vaše názory

z IP *** | 30.7.2009 23:01
Chce to, všechny komouše už konečně pověsit!
z IP *** | 30.7.2009 23:06
Nikoho věšet nemusíme, nejsme jako oni. Stačí je konečně odstavit od moci zákonem - prostě komunisti z let 1948 - 2009 budou mít útrum. První půjde Fischer, s ním mnoho dalších. Manuální práce se pro ně vždycky najde.
z IP *** | 30.7.2009 23:21
Komunisti dneska nestojí ani za pozornost. Ti nejhorší prospěcháři, svině a zloději zdrhli tam, kde je nejvíc moci a peněz, co by prostě v KSČM neměli... Teď už tam víceméně zůstali jen pravověrní levičáci, bát se musíme jedině, kdyby se totálně zradikalizovali díky anarchy-mládeži co už se vidí s rudou hvězdou na čele a s kalachem v pazourech prosazuje revoluci.... Uvědomme si, že následovník KSČ je jeho skutečný bolševický potomek ČSSD, kterého vyjma hrstky desidentů už tehdy zakládali barevní chameleoni, tehdy všichni rudí... Pan Bradavice Sexy Mozek a jeho poskoci u mě splňují parametry bolševika...!
z IP *** | 31.7.2009 01:22
Zdravím všechny čtenáře i redakci a doufám, že diskuze k minulému článku nebyla zrušena kvůli mému příspěvku "Skvěle! Skvěle! Skvěle! Tohle je jedině správný program pro novou Evropu!":-) *** Pro Mikyho: podívejte se na YouTube na http://www.youtube.com/watch?v=7gMGiNUSpjU V Chile politické korektnosti pšenka nikdy nekvetla. *** Pro pana Žižku: když nechcete, tak se s námi nebavte. Nebo nabídněte pořádné řešení současných problémů a staňte se naším pohlavárem. *** Pro pana Gotharda: Já bych taky pokud možno trestal současné evropské "elity"(!) lidsky. Jsou sice zblblé a škodí, ale technicky vzato mají nadprůměrnou inteligenci a další schopnosti, které se z velké části dědí. Když by byli pověšeni, jejich potomkové se zákonitě postaví proti nám, a nemůžeme si dovolit ztrácet nadané mladé lidi. *** Hezké léto všem!
z IP *** | 31.7.2009 09:57
Pan Zbela, tento článek napsal velmi výstižně. Skutečně je to tak. Ta pravá revoluce teprve přijde a ti, kteří oslavují 20. výročí sametové revoluce nevědí, že vlastně oslavují ty samé "osoby", jaké zde vládly před rokem 1989. DS nikdy nezakážou, a ani ji ničím nepošpiní. DS, je jako jediná opozice v ČR, povinná vyderatizovat polistopadový režim společně s lidmy, kteří za DS stojí, tj. Čeští občané. Nebude to jednoduché, protože jako na jedinou opozici na ní bude vyvíjen velký nátlak ze všech stran. Ale pokud si chceme svůj stát zachovat a očistit jej od všechny té špíny, a nemluvím jen o politicích, pak se musíme za "svou" Dělnickou stranu hrdě postavit a nedat jí. A pak uvidíte, že i malý stát uprostřed evropy, se dokáže vzmoci a udělat ze sebe samostatnou, bílou a nezkorumpovanou zemí. Revoluci Zdar!
z IP *** | 31.7.2009 11:55
Nejak to nechapu, co to ma dosouvislosti s mojim poslednim komentem.
z IP *** | 31.7.2009 12:01
Na komunistech rozhodně není nic dobrého, ale i v minulém režimu nebyli všichni ti, co byli ve straně, komunisti z přesvědčení. Možná se pár z nich jen snažilo chránit svoje rodiny před útlakem, i když to asi nebyl ten nejlepší způsob. Nemyslím, že současná vláda je složená jen z bývalých komunistů. Neříkám, že je ideální, ale je to přibližně tisíckrát lepší možnost, než vláda DS a jí podobných stran(vláda KSČM by byla stejně špatná).
z IP *** | 31.7.2009 12:27
Pro Julii: Tak proč sem lezeš, když se bojíš vlády DS? slušní bílí občané, kteří pracují a nechovají se konfliktně, se nemají čeho bát. Pakliže se ti dnešní skoro komunistická vláda zamlouvá lépe než svoboda a spravedlnost, pak si radši di stěžovat na antifu! Tam tě přivítají s otevřenou náručí a jako pozornost ke vstupu dostaneš pytlíček s koksem! To je pro tebe sdružení jako dělaný! A to platí pro všechny, který si tu chtěj jenom na DS stěžovat! Pokud nemáte nic jinýho na práci než nám nutit svoje trapný komentáře, tak vezměte lopatu do ruky a běžte současným politikům kopat zákopy, kde se budou moci schovat před spravedlností, která je nemine!
z IP *** | 31.7.2009 13:45
Vážení pánové, něco z tohoto článku, na který jsem se dostal z diskuse na iHNed, považuji za použitelné. Ale většinu z reakcí již bohužel nikoliv. Nekompromisní, řekněme údernost, která je z nich patrná, je vhodná tak na cvičák a na půl dne. Zbylých 364 a půl dne je třeba věnovat trpělivé, mnohdy nudné, mediálně rozhodně nezajímavé a - pro leckoho zřejmě bohužel - také kvalifikované práci. Domnívám se, že na tomto faktu by úderníci ztroskotali, pokud by měli svou životaschopnost v praxi prokázat. Navíc v praxi podstatně náročnější, něž je současný český cirkus, ve kterém šizení je věcí cti a řádně odvedená práce pouze pro blbce.
z IP *** | 31.7.2009 14:56
Jen sem tolik nepřidávejte ty "bílé" kecy. Překvapivě existují i slušně pracující Cikáni, přestože jsou v beznadějné menšině ve své menšině....
z IP *** | 31.7.2009 15:43
Výborně napsaný článek..absolutně souhlasím se vším co je vněm napsané!!!At žije dělnická strana!!
z IP *** | 31.7.2009 17:27
Pro Mikyho: jestli to byl dotaz na mě, v té diskuzi, co byla zrušená, jste se přece ptal, jestli si tam popovídáme, nebo ne? Jen jsem měl pocit, že se Vám to video bude líbit.
z IP *** | 31.7.2009 20:38
Proboha pracující cikáni? Pokud by bylo kradení v prostorách se zvýšenou ostrahou, pak pracuje celá polovina téhle "menšiny"! Dorážej mě s prominutím kecy intelektuálů, kteří sem napíšou, že existují i pracující cikáni. To je, jako by někdo řek, že všechna sůl neni slaná, že je mezi nimi i sladká. Prostě nesmysl tzv. "pracující" cikán. Ten kdo něco takového napíše, ještě zřejmě nezažil, když padne cikánské smečce do oka. To se jich pak nezbavíš. Víš, ty Skoropacifisto!!!! Až ti nějakej cikán ukradne peněženku, bude ti a tvojí rodině nadávat do ku*ev a do bílejch rasistů, nebo tě zkopou někde v rohu do krve, určitě taky řekneš: No, ale jsou mezi nimi i hodní, který by to nikdy neudělali. A s úsměvem vlastního přesvědčení odejdeš. Určitě se ti to bude líbit! Revoluci Zdar!
z IP *** | 31.7.2009 21:40
Pro slečnu/paní Julii: To je možné, i když tisíkrát zase ne, a komunisté jsou horší. Neberete ale v potaz, že se podmínky v téhle zemi i ve světě mění, a to velice zjevně k horšímu. Demografický kolaps, imigrace, Cikáni, teroristi, abych vyjmenoval jen ty nejhorší příklady. DS nemusí, ale může těmhle věcem bránit. Současný Systém (sic!) to nedokáže. Nebo máme věřit, že povedou zemi dál stejně špatně a najednou v hodině dvanácté prozřou a napraví, co pokazili? No, ne. *** Samozřejmě že tenhle režim není totalitní. Je ale neudržitelný. Musí být pozměněn, tak jako božský Diocletianus pozměnil Římskou říši a zlepšil tak její vyhlídky do budoucna.
z IP *** | 31.7.2009 22:01
Pro Orla: Musím s Vámi nesouhlasit. DS "musí" bojovat proti dnešnímu, prohnilému režimu. K čemu by lidem byla strana, která "může" se systémem něco dělat, ale "nemusí" ? Myslím, že takových stran je tu dost a proto DS jako jediná opozice proti tomuto korupcí prohnilém režimu, "musí" účinně bojovat! Je to povinnost DS, "muset" zakročit proti všem nepřátelům země!
z IP *** | 1.8.2009 01:06
Zdravím pana Martina_cz: Myslel jsem to tak, že DS patent na řešení nemá, nemusí se jí povést realizovat všechny své a naše cíle (ruku na srdce, ruku do ohně za to dát nemůžeme), ale docela dost toho změnit k lepšímu může. Současný program není přehnaně dobrý, ale základní ideologie, tj. spolupráce evropských národů na základě řádu a pořádku, je jedině správná. *** Dělnická strana musí a bude účinně bojovat. I když by se ale poměry u nás i v Evropě vyostřily, i když bude DS dělat všechno, co může, ani potom nebude automatické ani její uchopení moci. Momentálně vede DS a nemá mezi sobě podobnými soupeře, ale uplyne ještě spousta času, a musíte být připraveni na to, že se možná najde důstojný konkurent (nemluvě o komunistech a jim podobných).
z IP *** | 1.8.2009 01:19
Pro Orla: Teď už Vás chápu. Ale pokud bych si měl položit tak říkajíc ruku na srdce, jak by byla možná spolupráce mezi národy? Vždy%t taková NPD. Myslíte si, že by byla schopná nebo spíše ochotná spolupracovat se "slovanskou špínou" jak kdysi Hitler řekl? NE! Takovéto národy se nikdy neponaučí a budou stále přesvědčeni o své nadřazenosti! A i kdyby s námi chvilku spolupracivali, tak by nám dříve nebo později vrazili kudlu do zad. To je můj názor. Ale každopádně je mi jasné, že jediné řešení je DS. I když to bude ještě nějaký ten rok trvat.
z IP *** | 1.8.2009 02:56
Pro pana Martina_CZ: To záleží na tom, jak moc se to v Evropě zkomplikuje. Pakliže by - teoreticky - hranice civilizace měly začínat na Rýně, pak bude jedno, co si o nás NPD bude myslet, protože nás budou moc potřebovat. V každém případě, dnešní Německo není v pozici Velkoněmecké říše nebo i Německa z roku 1920. Tehdy mělo potenciál k tomu, stát se supervelmocí. Dnes mi připomíná spíš meziválečné Polsko. To bylo snad s výjimkou ČSR nejsilnější ve střední Evropě - Německo je stále první mezi evropskými státy. Polsko mělo špatné vztahy se sousedy - Německu k tomu i dnes bude stačit málo. Pólské sobectví koncem 30. let dopadlo jak dopadlo. Proti Rusku nebo Číně je německá moc zanedbatelná stejně jako byla polská moc proti SSSR a Hitlerovi. Nemají atomovou bombu, je jich jen dvakrát tolik co Poláků, mají na svém území spoustu přistěhovalců, a pokud Německo přežije, což snad ano, tak budou muset přistěhovalce zdeptat, což se jejich domovským zemím líbit nebude. Jen samotné Turecko bude tou dobou možná silnější než Německo. Ne, nejjistější pro Německo je spolupráce s ostatními národy.
z IP *** | 1.8.2009 10:27
Pro Orla: Ano. Pokud se na to člověk dívá takto, pak je spolupráce nezanedbatelná pro každý středoevropský národ, který má tyto samé problémy. Ovšem stále mi nedochází, co z toho bude mít náš stát, pakliže se jednoho dne Německo stane našimi "spolubojivníky"? Kam by vyhnali všechny své Turky, kterých je v Německu podle odhadu přes 20%? Myslím, že by je nahnali k nám, a nakonec bychom slízli smetanu mi všichni. Pak by tu byla ještě jedna varianta, a to, že bychom s Německem spojili síly a jejich Turky a naše cikány bychom společně vyhostili do svých domovských zemí, s čímž by asi jejich země nesouhlasili.
z IP *** | 1.8.2009 13:38
To ano nebylo spatne :)
z IP *** | 1.8.2009 15:23
Pro pana Martina_CZ: přes 20% Turků v Německu snad zase není, i 10% by zatím byl snad nadsazený odhad. Vítězství NPD v Německu by bylo možné pouze v situaci, když by se tamější poměry zvrtly opravdu hrozně a na spadnutí by byl zábor západní Evropy imigranty. Do toho by jejich domovské země zasahovaly tak jako tak, a nelíbilo by se jim už to, kdyby hypoteticky Německo vyhnalo svoje Turky k nám. Pakliže by to tady Němci chtěli zabrat, což v některých případech pravda JE, tak by sem přece předem nevyháněli Turky. (Ale ani v debatě o spolupráci s DS na stránkách NPD nebyli stoupenci agrese na náš úkor ve většině, a kdyby snad obyčejní Němci houfně podporovali NPD, tak spíš kvůli přistěhovalcům, protože to tam je aktuální problém.) *** V optimálním případě skutečně přistěhovalce společně vyhostíme do jejich domovských zemí, které to naštve tak moc, že ta samotná nenávist přinutí evropské země táhnout za jeden provaz.
z IP *** | 2.8.2009 21:35
Nejhorší je, že lidičky, co koukají na zprávy TV Nova, si asi teď myslí, že "Deratizace" byla myšlena rasisticky (o pravém smyslu neříkali nic). Oni mají vcelku zvláštní zprávy - to by mě zajímalo, kolik jim vláda platí za propagaci:-(
z IP *** | 3.8.2009 10:16
Pro Freja: je fakt že ne jednou jsem v posledních dnech vysvětlovala příznivcům naší DS že je to myšleno jinak než rasisticky, ale kdo v Nás věří nedá na drby a mediální lži............
z IP *** | 11.8.2009 12:30
Martin_CZ. Dobře tyyy;-) To s tou Antifou a s tím koksem se ti povedlo a mě to vážně pobavilo. Dneska lidem z vlivu podjatých médií měkne mozek. Hrají si na intelektuály a odborníky, přitom lidé jako julia dají na ten propracovaný systém liberálně-zednářských kruhů. Uslyší slovo neonacista a sedne si před milým systémem na zadek. Takové mám rád:-D
z IP *** | 14.10.2009 18:54
nejlepsi strasna vsech dob se delnicka strana protoze se koukenete na ty nese debil..poslance kolik dluzej a jak se chovaj to je otresny a vy co rikate ze cikani pracují(to se vam asik zdalo)jsou to nevychovany cikani ktery akorat nadavaj mlatej vytahujou noze na bili:Pjo a jeste neco vam reknu kdyz si myslite ze sme rasisti tak se podivejte na cikani vetnamce a tenhle spolek vy ubozaci tecka zamyslete se nad sebou