internetové noviny / elektronický archiv

Rozloučení s rokem 2009

Dnj-28-10-09-020

Vážení čtenáři Dělnických listů,

do konce letošního roku zbývají už jen hodiny. Byl to rok nabitý událostmi, pro Dělnickou stranu dokonce rok zásadní. Poprvé se nám podařilo prorazit hranici jednoho procenta ve volbách. Stali jsme se postrachem režimu mafiánů a korupčníků, kteří proti nám – a dalo se to očekávat – používají praktiky z let dávno minulých. Ani mašinérie propagandy nezůstala pozadu.

Vadíme jim, protože máme ideu. Máme svůj cíl. Tím není parlamentní koryto s výhodami a prebendami, ale národně sociální program pro Českou republiku. K němu se hlásí stále více mladých lidí.

Nadcházející rok začne velkým politickým procesem s Dělnickou stranou. Na straně vlády – navrhovatele zákazu DS – stane advokát Radovana Krejčíře. Jak symbolické! Režim, který se nedokázal vypořádat s komunistickou zločinnou minulostí, a jenž se s ní ztotožnil prostřednictvím dnešních bývalých komunistů a estébáků u moci, se pokusí rozdupat naše hnutí. Použije přitom argumenty, které nemají daleko k románu Kladivo na čarodějnice.

Naši odpůrci neznají náš program. Nikdy ho nečetli. Mluví jen o rasismu. A dokonce ani tento pojem neznají. Chránit svou zemi před imigranty – to je podle nich rasismus. Otevřít svou zemi přistěhovalcům a pomalu se zbavovat národního povědomí ve prospěch jiných kultur – to je podle nich budoucí nutnost.

Říkáme rozhodné NE! Říkejme ho i v následujícím roce a nenechme se zastrašit tupou a hysterickou kampaní proti nám, která stojí na lžích. Lež má krátké nohy a daleko nedojde. Pravda stojí pevně na svém, nemá důvod klesnout na kolena. Nemá totiž před kým. A v takové situaci je i Dělnická strana.

Jménem redakčního kolektivu Dělnických listů vám přeji šťastný nový rok 2010!

Martin Zbela
šéfredaktor

Byl pro Vás osobně rok 2009 vydařený?

  1. ANO 237
  2. NE 219