internetové noviny / elektronický archiv

Paroubek zrušil volby. Víme proč

Volby

15. září 2009 ČSSD otočila o 180 stupňů a nepřeje si předčasné volby. Vláda bývalých komunistů v čele s Janem Fischerem socanům vyhovuje. Proč by si měli špinit ruce s radikálními škrty, neúnosným dluhem země, který vlády ČSSD a ODS za dobu dvaceti let způsobily.

Ještě v sobotu na uzavřené poradě Paroubek nadával straníkům, že Dělnická strana odebírá hlasy právě ČSSD ZDE Určitě je zcela „náhodné“, že v následujících dnech má postkomunistická vláda schválit nový návrh na zákaz DS.

Pokud by se volby konaly v říjnu či v listopadu, je jasné, že případný zákaz strany by přišel až po volbách. Jejich odsunutím však zkorumpovanému režimu svitla naděje, že DS zlikviduje ještě před volbami.

Tragédií na této politické frašce je, že v době 20. výročí tzv. sametové revoluce nám vládnou političtí úředníci (Pecina, Fischer, Komorous a další), kteří mají vazby na minulý režim prostřednictvím organizací KSČ, StB a SSM, a právě tyto osoby nám budou za dva měsíce před pomníky „revoluce“ řečnit o demokracii a pádu komunismu.

Pokud v této zemi existuje nějaká spravedlnost a smysl pro čest, dříve nebo později lidé řeknou DOST! a společně vyjdou do ulic. I navzdory tomu, že na ně režim bývalých komoušů (převlečených i současných) pošle vodní děla a označí je za extremisty a neonacisty.

Martin Zbela