internetové noviny / elektronický archiv

My jejich dluhy platit nebudeme!

Predvolebni-plakat_2

Podívejte se, jak se komunističtí vládní korytáři rozvalují ve svých vilách všude po Evropě, jezdí si na jachty do Toskánska a smějí se občanům do očí. FOTO: ARCHIV DL

8. dubna 2010 Postkomunistická garnitura začíná občany připravovat na to, že budou muset zaplatit gigantické dluhy, které nahromadila od listopadu 1989. Suma činí vysoko přes jeden bilion korun.

Provládní novináři jsou dokonce tak drzí, že si dovolí psát, že každý kojenec dluží této zkorumpované garnituře 111 000 Kč (suma se stále zvyšuje). Jak k tomu takové malé dítě přijde, když se narodí a dozví se, že má platit dluhy Klausů, Zemanů, Paroubků, Grossů, Špidlů, Topolánků? Vládní kasu nyní tuneluje komunistický aparátčík Fischer.

Kde bere vláda tu drzost vyhrožovat poctivým občanům, že každé dítě bude platit miliardy za transportéry, letadla a techniku pro její válku proti civilistům v Afghánistánu?

My, členové Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS), jsme jediní, co hovoří jasně: MY JEJICH DLUHY PLATIT NEBUDEME! A můžeme si to dovolit. Všechny ostatní politické strany jsou zkompromitované tím, že se podílely na vládnutí polistopadové garnitury neokomunistů a nemalá část státního dluhu skončila v jejich soukromých kapsách.

Podívejte se, jak se komunističtí vládní korytáři rozvalují ve svých vilách všude po Evropě, jezdí si na jachty do Toskánska a smějí se občanům do očí. Podívejme se na Aleše Řebíčka, vrcholného politika ODS, a jeho stovky milionů z pochybných obchodů. Podívejme se na bývalého předsedu vlády za ČSSD Grosse a jeho desítky milionů. Myslí si snad další aparátčíci režimu, že krást a tunelovat bude provždy beztrestné a majetek získaný trestnou činností nedotknutelný?

Nechť se občané podívají na tu sebranku v parlamentu, kterak se rozvaluje v parlamentních lavicích a pobírá vysoké platy včetně nezdaněných náhrad. Podívejme se na vládu nikým nezvolených aparátčíků vedenou soudruhem Fischerem. Budou nám snad tihle korytáři vyhrožovat a poučovat nás, kolik každý ručíme za jejich dluh? Nikoli!

Každý si musí vybrat, zda dovolí, aby si vládní korytáři brali jeho děti jako rukojmí ke svým dluhům, nebo jestli chce ukončit tuhle lumpárnu. Volit Fischerovu Národní frontu ODS - ČSSD - KSČM - SZ - TOP nebo k volbám vůbec nechodit vyjde nastejno. Občan pak rezignuje na svá práva a je mu jedno, co s jeho státem korytáři provedou. Bude dál platit vysoké daně a nechá vládu, aby projedla jeho budoucnost. Jedinou volbou pro změnu zůstává Dělnická strana sociální spravedlnosti.

Dělnická strana je zárukou opravdové demokracie a svobody pro každého poctivého občana, zatímco vládní fronta je ohrožením svobod každého a jí prosazovaný mafiánský kapitalismus, neboli kleptokracie, je přímým ohrožením demokracie v zemi. Neexistuje lepší důkaz, než se podívat na stav státní pokladny a veřejných financí.

Jan Kastner

Staňte se fanoušky Dělnických listů na FACEBOOKU