internetové noviny / elektronický archiv

Je mi 15 let…

Je-mi-15-let-7. srpna 2010 …ale již dlouho se aktivně zajímám o politiku a je mi zle z toho, co vše se dozvídám. Mafiáni v parlamentu typu Kalousek, Schwarzenberg a John by nejraději rozprodali celou drahou vlast do rukou bohatých podnikatelů a obyčejným lidem sebrali i to málo, co ještě mají. Proto se ptám. Proč lidé těmto nestíhatelným zločincům stále věří? Proč zcela záměrně volí někoho, o kom ví, že vytuneluje republiku, že kvůli němu budou dřít bídu s nouzí, že kvůli němu nebudou mít nárok na základní potřeby a svobody?

Je mi 15, ale už teď vím, že můj politický názor je mezi tisíci jinými jediný zdravý a rozumný: Volit DSSS! Nechci, abychom já a tisíce dalších museli být kvůli vládnoucí garnituře stíháni za národovectví, lásku k vlasti, opoziční názory. Až budu vydělávat, nechci, aby můj plat šel na podporu nepřizpůsobivých, pro které je díky jejich lenosti nejlepší křičet o rasismu, nepracovat, krást, ohrožovat slušné české občany a pobírat od státu sociální dávky, na jejichž vydávání by stejně ani neměli mít nárok.

Nechci, aby mé děti chodily do školy, kde je budou učitelé vzdělávat v tom, jak je špatné národovectví a jak je důležitá pozitivní diskriminace, aby jim vyprávěli lži o tom, že kdysi, než ji naši skvělí politici zničili, existovala jakási špatná Dělnická strana plná zlých nacionalistů, neonacistů a rasistů.

Nechci, aby moje děti byly zasaženy trendem braní drog, požívání alkoholu a pasivity. A nechci, abych se já dřel do roztrhání těla a abych z toho v konečném výsledku nic neměl. Odmítám takovou budoucnost! Proto jsem potěšen tím, že mám spoustu stejně starých kamarádů, kteří můj názor sdílí. A už se těším, že k příštím volbám půjdu i já a dám svůj hlas DSSS.

Nejen obyčejní lidé, ale i mládež stojí za vámi a vaší pravdou. Lidem již jistě brzy dojde, jaké zrůdy si zvolili, a komu mají dát příště hlas. A proto se nedejte a vydržte! Držíme vám palce!

D.S.